Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.cz/index.php)
-   Obecně (http://forum.sfgame.cz/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Oficiální diskuze k podzemí Slast nebo strast (http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=42389)

Chicony 29-10-2020 16:05

Oficiální diskuze k podzemí Slast nebo strast

Právě jsem postnul novinky k novému podzemí:
https://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=42387

Diskutovat a ptát se můžete zde.

Bortas 29-10-2020 17:48

Pár dotazů. Cílem vstupu do tohoto podzemí bude projít co nejvíce místností na jeden zátah.

Lektvary dle popisu nefungují, co runy s životy, ty fungují?

Mají potvory elementární poškození? Respektive má smysl pro podzemí vymaxovat odolnost proti tomuto poškození?

Lze se pasti vyhnout? Respektive pokud vstoupím do dveří, ve kterých je past, je šance projít bez újmy nebo vždy dostanu po čuni?

Pokud se pokusím potvoru obejít a neuspěji, jaký je důsledek? Probíhá poté normálně souboj nebo jen dostanu poškození a potvoru ani nezabiju?

Může se stát, že se bez klíče objevím před dvěmi zavřenými dveřmi, čímž bych se zaseknul a nemohl pokračovat dál?

Pokud je souboj omezený počtem úderů (tedy je jasné, že vždy dostanu jednu ránu a dám dvě po kterých potvora umře), dávalo by smysl sehnat kompletní výbavu na výdrž a poté do ní nasázet drahokamy na výdrž?

Chicony 29-10-2020 18:02

Citovat:

Pár dotazů. Cílem vstupu do tohoto podzemí bude projít co nejvíce místností na jeden zátah.
Cílem nemusí být se dostat co nejdále s co nejmenší ztrátou - ale v takovém případě se vyhýbej monstrům. Pro maximalizaci zisku však naopak bojuj s monstry pro klíče a pak ber zamčené dveře, kde jsou truhly, bedny a sudy s goldy a předměty (i epickými, za jeden run jsem získal více než 10 epiců).

Citovat:

Lektvary dle popisu nefungují, co runy s životy, ty fungují?
Souboje tam jsou úplně jiné. Je jedno kolik kdo má životů. Potvoru zabiješ na dvé rány, mezi kterými od ní dostaneš jeden hit. Čím dále jsi v podzemí, tím více mají potvory poškození, to je celé.

Citovat:

Lze se pasti vyhnout? Respektive pokud vstoupím do dveří, ve kterých je past, je šance projít bez újmy nebo vždy dostanu po čuni?
Když je ve dveřích past, dostaneš hit - proto je lepší vzít druhé dveře, nebo mít vždy po ruce klíč a vzít druhou cestu (pokud není zastavěná).

Citovat:

Pokud se pokusím potvoru obejít a neuspěji, jaký je důsledek? Probíhá poté normálně souboj nebo jen dostanu poškození a potvoru ani nezabiju?
Pokud potvoru oběhneš, buď je to úspěšné a jsi v dalším patře bez újmy, a nebo dostaneš hit (který ovšem stále tuším bere méně životů, než ten kdyby jsi bojoval).

Citovat:

Může se stát, že se bez klíče objevím před dvěmi zavřenými dveřmi, čímž bych se zaseknul a nemohl pokračovat dál?
Nemůže, vždy jsou tam dva vchody, pokud jeden z nich jsou zamčené dveře, druhý vstup bude volný bez klíče.

Citovat:

Pokud je souboj omezený počtem úderů (tedy je jasné, že vždy dostanu jednu ránu a dám dvě po kterých potvora umře), dávalo by smysl sehnat kompletní výbavu na výdrž a poté do ní nasázet drahokamy na výdrž?
Myslím, že podle našich HP to vůbec fungovat nebude, spíš to bude brát na hit určité % hp.

Xnon 29-10-2020 19:13

Jsou tam pokaždé stejní protivníci, nebo při druhém průchudu je to jinak jiní protivníci jiné cesty ?

Chicony 30-10-2020 00:34

Myslím, že je to RNG, čili nový dungeon bude zase o něco jiný - alespoň co se týče cest a rozestavění.
Zda jsou jiná i monstra, to si nejsem jistý. Tam bych si spíše tipnul, že budou stejná.

Darkness88 30-10-2020 00:47

Ked som zomrel na 35. poschodi tak budem zajtra pokracovat od 35. ci znova od zaciatku?

Chicony 30-10-2020 01:14

Citovat:

Původně založeno Darkness88 (Indlæg 259252)
Ked som zomrel na 35. poschodi tak budem zajtra pokracovat od 35. ci znova od zaciatku?

Pokračovat od 35.
Pokračuje se dokud se nedokončí patro 200 a poté lze začít úplně nový dung od jedničky.

ivo00 30-10-2020 05:57

Nevie niekto prečo mám stále zamčeno to nové podzemko??? Viem že je od levelu 50 ja mám 424 a nič

napoli777 30-10-2020 07:04

Citovat:

Původně založeno ivo00 (Indlæg 259254)
Nevie niekto prečo mám stále zamčeno to nové podzemko??? Viem že je od levelu 50 ja mám 424 a nič

nesmíš být na hlídce ani dělat úkol v hospodě

Xnon 30-10-2020 09:12

Jak bojuje například bojový mág, mohu se jakožto lovec démonů oživit ?

Zobrazený čas je SEČ +2. Aktuální čas 07:22.

Běží na: vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright© by 'Playa Games GmbH'